Mūsu veikala lietošanas noteikumi

1. Mājas lapas turbomeistars.lv vispārīgi lietošanas noteikumi

SIA "Turbo MEISTARS", vienotais reģistrācijas Nr.LV40003798720, adrese: Gulbju iela 35, Rīga, LV-1076, Latvija, sniedz pakalpojumus tīmekļa lapā www.turbomeistars.lv/ (turpmāk kā turbomeistars.lv). 

Piekļūstot mājas lapai turbomeistars.lv uzmanīgi iepazīstieties ar zemāk izklāstīto informāciju. Lietojot turbomeistars.lv mājas lapu, Jūs (tālāk kā "patērētājs") apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem un nosacījumiem.
Ja patērētājs iegādājas preci, vai vairākas preces mūsu internetveikalā turbomeistars.lv, tad vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta tiesību normām, kas regulē Distances līgums.
SIA "Turbo MEISTARS" patur tiesības bez brīdinājuma mainīt lietošanas noteikumus mājas lapā turbomeistars.lv. Izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc to publikācijas mājas lapā turbomeistars.lv.

2. Privātums

Iepērkoties vai reģistrējoties mājas lapā turbomeistars.lv, patērētājam ir tiesības ievadīt tikai tos datus, kuri nepieciešami pasūtījuma noformēšanai un piegādei. Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei. Precīza informācija par privātuma politiku mājas lapā turbomeistars.lv atrodama sadaļā: Privātums un sīkdatņu (cookies) izmantošana.

3. Informācijas precizitāte

SIA "Turbo MEISTARS" patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt un izvietot jebkādu informāciju savā mājas lapā turbomeistars.lv. Publicētās mājas lapā turbomeistars.lv preču fotogrāfijas var nedaudz atšķirties no preces reālā izskata. SIA "Turbo MEISTARS" neuzņemas atbildību par iespējamām preču attēlu krāsu atšķīrībām no oriģināla — attēlu krāsas ir atkarīgas no Pircēja iekārtu ekrāna tehniskiem patametriem.

4. Preču cenas

Preču cenas mājas lapā turbomeistars.lv ir uzrādītas EUR ar Pievienotās vērtības nodokli (PVN), bez piegādes izmaksām. Piegādes izmaksas būs iekļautas pasūtījuma kopējā rēķinā. SIA "Turbo MEISTARS" patur tiesības mainīt preču un piegādes cenas mājas lapā turbomeistars.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

5. Preču piegāde

Detalizētu informāciju par preču piegādi un termiņiem skatieties sadaļā: Preču pasūtīšana, piegāde un atgriešana.

6. Preču atgriešana

Pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Preču atgriešana notiek saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Pilnu informāciju par preču atgriešanu skatīties sadaļā: Preču pasūtīšana, piegāde un atgriešana.

7. Intelektuālais īpašums

Visa mājas lapā turbomeistars.lv pieejamā informācija, dizains, fotogrāfijas un saturs ir SIA "Turbo MEISTARS" īpašums. Bez SIA "Turbo MEISTARS" skaidras rakstiskas atļaujas mums piederošas informācijas, logotipu, fotogrāfiju, dizaina un preču aprakstu tekstu, satura izmantošana jebkādā veidā, neatkarīgi no mērķiem, ir aizliegta.

Neskaidrību jautājumos lūdzu griezties pie mums pēc e-adreses: andrejs@dizel.lv .

LR MK Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu".

Ar cieņu,

SIA "Turbo MEISTARS" administrācija.


Zvanīt